Forum Obywatelskie

Lista Obywateli

Archiwum Rządowe

Pliki do
pobrania

V Korpus Inwazyjny

Linia
Czasu

Pytania i odpowiedzi

Kanał
RSS

 
LOGOWANIE
login:
hasło:
rejestracja

WIELKAPEDIA
WOJSKOWA KOMENDA UZUPEŁNIEŃ
POLSKA MARYNARKA GWIEZDNA
 
WARTO ZOBACZYĆ
OSO 2057 Kampinos
OSO 2058 Kampinos
OSO 2059 Kampinos
OSO 2061 Kampinos
OSO 2062 Wa-wa
Archiwa WRP


SMUTNA STATYSTYKA

Serwis przegląda:
0 obywateli
13 gości

FORMALNOŚCI

Kanał RSS
Nasze bannery
Szanowna Redakcja
Kontakt
Copyright
Materiały dla prasy
FAQ
Polityka prywatności
Napisz artykuł!

TECHNIKALIA

Serwis został zoptymalizowany dla rozdzielczości 6144x4096 oraz niższych:
do 1920x1080 stosowanych w zegarkach ręcznych i motopompach drugiej klasy

REKLAMA
 

 

 

 

 

 

 

Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja
:: wydarzenia :: 08.07.2057 by ixer

Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja
Pełni entuzjazmu pielgrzymi już czekają.

W dniu wczorajszym miało miejsce uroczyste rozpoczęcie corocznej ogólnopolskiej pielgrzymki Rodziny Radia Maryja do Częstochowy. To już 65. impreza tego typu. Mimo zagrożenia wojennego zainteresowanie wydarzeniem jest niczym nie mniejsze niż rok temu. Tegoroczna pielgrzymka, zorganizowana pod hasłem „Przypatrzmy się sąsiadowi naszemu, zgwałćmy go i podpalmy jego dom”, zgromadziła kilkaset tysięcy satanistów, sekciarzy, anarchistów, masochistów, recydywistów, zwyrodnialców i innego rodzaju zdemoralizowanych słuchaczy i sympatyków Radia Maryja Hard Rock Station.

Tegoroczny program pielgrzymki zawiera znane już z lat ubiegłych elementy tradycyjne, wzbogacony został jednak o kilka nowości. Jak co roku bowiem pielgrzymi, w drodze do znajdującego się gdzieś w podziemiach Częstochowy Sanktuarium Lucyferyjnego, będą dewastować wszystko co napotkają na swojej drodze, w szczególności kościoły i meczety. Uwadze pątników nie umkną również synagogi, kapliczki, cerkwie i klasztory, jak również wszelkie placówki handlowe, w których nie zdołają dostać niezbędnych w czasie pielgrzymki artykułów pierwszej potrzeby, tzn. napojów alkoholowych. Co godzinę pielgrzymi będą się zatrzymywać, w celu odprawienia czarnej mszy i, w ramach dbania o czystość środowiska, zakopania pozostawionych po sobie zwłok w rowach przydrożnych. Przyjazną, rodzinną atmosferę budowała będzie iście death metalowa muzyka, którą, jak zwykle, grał będzie od dawna już współpracujący z Radiem Maryja zespół Ziomals Attack.

Jak powiedział na antenie radia ks. Belzebus, jeden z organizatorów pielgrzymki, w tym roku nie będzie organizowania okrytej złą sławą akcji „Sponiewieraj Babcię”, co spowodowane jest protestem ze strony części słuchaczy, znudzonych już monotonią krzyków starszych pań prześladowanych przez satanistycznych bojówkarzy. Zamiast tego jednak, w związku z ostatnimi wydarzeniami, zorganizowana zostanie kampania „Uduś Żółtka”, wymierzona we wszelkich obywateli pochodzenia azjatyckiego. „Ciemny lud na pewno to kupi – błagający o życie w egzotycznych językach Azjaci z pewnością spotkają się z sympatią słuchaczy” – dumnie dodaje ksiądz.

Punktem kulminacyjnym imprezy będzie odprawiana w Częstochowie, dokładnie 666 m pod miejscem, w którym znajdowała się Jasna Góra przed wystrzeleniem jej w Kosmos, czarna msza, której przewodniczył będzie sam Ojciec Dyrektor Radia Maryja Hard Rock Station, przełożony zakonu lucyferian, poszukiwany międzynarodowym listem gończym. O bezpieczeństwo Ojca będą dbać specjalnie do tego wyszkolone, żądne krwi nagich dziewic i nie tylko, grupy uderzeniowe nielegalnych Bojówek Oazowych.

Niestety, transmisja tego doniosłego wydarzenia oraz zrelacjonowanie go przez nasz serwis nie będzie możliwe, gdyż, specjalnym zarządzeniem Ojca Dyrektora, do Sanktuarium nie zostaną wpuszczeni przedstawiciele mediów laicko-masońskich i katolickich, które dokonują licznych bezprzykładnych ataków na Radio Maryja, w debacie publicznej posługują się językiem agresji, są nierzetelne i nie przyczyniają się do rozsławiania kultu Szatana w całej Wielkiej Rzeczypospolitej”.

Rzecznik rządu, zapytany, dlaczego władze nie uniemożliwią Ojcu Dyrektorowi organizowania tej destrukcyjnej i uciążliwej dla obywateli niewyznających wiary szatańskiej pielgrzymki, odpowiada:

Rozumiemy, że nie każdemu może się to podobać, że widok burzonych kościołów czy kotów spalanych żywcem pod napięciem kilku tysięcy woltów może razić nielicznych, ale proszę pamiętać, ile pieniędzy będzie kosztować budżet państwa odbudowa tego wszystkiego, ile roboty będzie miała policja, łapiąc potem tych wszystkich zwyrodnialców i oszołomów. A przy utrzymującym się ciągle garbie budżetowym i prawie zerowym poziomie codziennej przestępczości naprawdę warto się czasem poświęcić. No a poza tym mamy konstytucyjną tolerancję religijną – satanista też człowiek.

Szef częstochowskiej policji natomiast, zapytany o działania, jakie podjęły służby porządkowe w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom miasta i okolic, odpowiada:

Panie, daj Pan spokój! Mamy poważniejsze problemy niż użeranie się z bandą małolatów. Wiadomo, młodzi muszą się wyszumieć... a teraz proszę wybaczyć, śpieszę się na mszę. Ave Sa... do widzenia.

Według niezależnych ekspertów, o ile pielgrzymi zachowają pewne granice, tj. nie będą wysadzać w powietrze każdego domu, na którego drzwiach nie ma namalowanego krwią pentagramu, to całość będzie do zniesienia.

----------

Zobacz też:
Jasna Góra Wystrzelona

Polub to:


Podziel się:12345678910
Aby ocenić, kliknij odpowiednią gwiazdkę
(średnia ocena:10 | oddanych głosów:4)


Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-Na tych samych warunkach 2.5 Polska.

Dodaj komentarz

Ave Ojciec Dyrektor (1)
"Boski" artykuł ;) Jak śpiewał (a raczej wrzeszczał) kiedyś SLAYER: "Satan's hand begins the end and frees the world forever" Ave ;D \m/ >>
| Nefarius 24.7.2061 18:09:53
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
czyn zlo! :D (1)
genialne :D \m/ >>
| metallica18 14.7.2058 0:05:23
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
strona 1
[1]


Najnowsze wiadomości:

Nie będzie ołtarzy dla PKI? | 16.11, by Macer
Problematyczny telefon | 10.04, by Red_81
Epidemiczna demokracja | 28.03, by Red_81
Wybory samorządowe 2068 | 08.09, by Nefarius
Co dalej z MRS? | 30.08, by Macer i Red_81
Zwycięska porażka | 24.06, by Red_81
Ludzie Pokoju, Prawdy i Wolności | 27.12, by Red_81
Biuro Ochrony Naczelnika | 26.08, by Red_81
Reparacje wojenne | 14.08, by Red_81
Szczyt G1 | 09.07, by Red_81
27:1 | 09.03, by Red_81
Wielka stolica Wielkiej Rzeczypospolitej | 02.02, by Red_81
Betonowe brzozy na Jowiszu | 05.12, by Red_81
Intronizacja | 19.11, by Red_81
Nowa lepsza Unitra | 01.10, by Invader Zim
Pislamskie zakazy | 05.09, by Red_81

Więcej w Archiwum
Wiecej w kategorii wydarzenia
 
Binookle
R e k l a m a
Wielkabiznes

 NIEZBĘDNIK OBYWATELA:
Konstytucja WRP
Zbiór praw znakomitych uchwalonych ku chwale Najjasniejszej RP

Mapa Polski
Prawie 120 milionów kilometrów kwadratowych dobrobytu i szczęścia

Mapa Marsa
Bo Ziemia to dla nas zdecydowanie za mało...

Mapa Polskiej Przestrzeni Kosmicznej
Cały Wszechświat stoi przed nami otworem

WielkaPedia
Zródlo cennych informacji o WRP tworzone przez Obywateli dla Obywateli


O co tutaj chodzi?!
Spokojnie! Otwórz sobie piwo i zarezerwuj troche czasu. Juz wyjasniamy...

Napisz artykuł
Spróbuj swoich sił i zdobądź sławę i chwałę
 
TwojaRura

TwojaNuta

 
TwarzoksiążkaR e k l a m a


 LITERATURA PRZEPIĘKNA:
Wojna Polska 2034 roku
Człowiek z betonu
Betonowa Epopeja
Chłopi 2054
Pamiętnik Czołgisty
Przysłowia
Umrzesz!
 
 SŁOWO NA PONIEDZIAŁEK:

 

 (c) 2052-2073 www.wielkarzeczpospolita.net